UAB „Varinės sistemos“ įkurta 2003 m. Pradinė įmonės veikla buvo susijusi su variniais vamzdžiais, todėl ir pavadinime šis metalas užima tokią solidžią vietą. Šiuo metu “Varinės sistemos” gali pasiūlyti vamzdžių sistemas kiekvienai sričiai: nuo maisto iki sunkiosios pramonės. Jūsų patogumui – plačiausias Lietuvoje varinių, plieninių, nerūdijančio plieno bei plastikinių vamzdynų pasirinkimas, didmeninė prekyba šildymo ir vandentiekio įranga, platus izoliacinių medžiagų asortimentas. Be šių pagrindinių įmonės veiklos krypčių, „Varinės sistemos“ taip pat gali pasiūlyti visą reikiamą įrangą šildymo sistemai.

Mes taip pat nuolat domimės naujomis technologijomis ir jų įdiegimu. „Varinės sistemos“ sėkmingai bendradarbiauja su montuotojais organizuoja apmokymus, seminarus ir naujų produktų pristatymus. Pramoninių objektų, reikalaujančių itin aukštos kokybės (maisto, chemijos pramonė) medžiagų, komplektavimas yra dar viena sklandžiai ir kokybiškai vykdoma mūsų įmonės veikla.

Pagrindiniai mūsų darbo principai yra kokybė ir aptarnavimo greitis. Išmaniai suplanuota logistika nevers gaišti laiko ir ilgai laukti reikiamos įrangos, o rimta partnerystė su solidžiais gamintojais iš Vakarų Europos (Vokietijos, Belgijos, Ispanijos ir kt.) garantuos bekompromisę kokybę.